Hakkımızda

Ankara İhlas Nakliyat
Ankara İhlas Nakliyat

Günümüzde kaliteli hizmetler sunabilmek için sağlam bir alt yapı gereklidir. Ankara İhlas Nakliyat her geçen gün kendini daha geliştirdiği nakliyat çalışmalarında planlı ve programlı taşımacılıklar gerçekleştirmektedir. Ev, ofis, iş yeri, fabrika gibi farklı taşımacılık işlemlerinde özel ambalaj malzemeleri ve uygun araçlar tercih ediliyor. Bu şekilde oldukça ekonomik bir şekilde tamamlanan nakliyat çalışmaları aynı zamanda hızlı ve sorunsuz bir şekilde sürdürülmektedir. Deneyimli eleman kadrosu, teknolojik araç gereçleri ve her gelen çağrıya anında karşılık veren çağrı merkezimizle nakliyat ile ilgili karşınıza çıkan tüm sorunlara bire bir karşılıklar verilmektedir.

Ankara Evden Eve Nakliyat

Bir nakliyat talebi alındığında firmamız öncelikle taşıma yapılacak alanda ekspertiz çalışmaları gerçekleştirmektedir. Bu çalışmalarla nakliyat günü tamamen planlı ve programlı bir şekilde taşıma işlemleri tamamlanıyor. Eşyaların özellikleri belirleniyor ve bu özelliklere göre ambalaj malzemesi seçiliyor. Taşıma günüde ise tüm eşyalarınız büyük bir özenle paketlenmektedir. Kırılacak eşyalar için özel ambalajlama malzemeleri kullanılır ve araç içerisinde özel bir yerleştirme yapılır. Ambalaj malzemesi olarak hava kabarcıkları bulunan plastik malzemeler kullanılıyor. Elektronik cihazların taşınmasında ise kolileme yapılırken ekstra köpük malzemesi ile bu hassas cihazlar her yandan desteklenmektedir. Ankara İhlas Nakliyat tüm çalışmalarında eşyalarınızda çizikler dahi oluşmasına fırsat vermeden çalışmalarını yürütüyor. Taşıma yapılacak alan yüksek bir dairede ise asansörlü araçlar sayesinde eşyalarınız çok daha pratik bir şekilde araçlara yüklenmektedir.

Anadolu İhlas Ankara Evden Eve Nakliyat


Bu şekilde dar ve biçimsiz merdivenler sorunlar olmakta çıkıyor. Eşyalarınız de monte olarak paketlenmekte ve tüm tedbirler alınarak araçlara yüklenmektedir. Özellikle 3+1 evin tüm eşyalarını alacak genişliklerde araçlarla eşyalarınızın yeni adreslerine sorunsuz bir şekilde taşınması mümkün olabiliyor. Eşyalarınız bu yeni adreslerine ulaştığında ise de monte olarak paketlenen mobilyalarınız monte edilerek alındığı şekli ile teslim ediliyor. Ofis taşımacılıkların da da özenli çalışmalar sergileyen Ankara İhlas Nakliyat tüm elektronik cihazları çok özenli bir şekilde ambalajlamak ta ve arşiv gibi kısımların taşınmasında belirli bir sıra takip ederek hiçbir karışıklığın oluşmasına fırsat verilmemektedir. Tekstil firmaları için araçların iç dizaynlarında askılı alanlar bulunuyor. Ve askılı taşımacılık hizmetleri ile de tüm ihtiyaçlara birebir çözümler sunularak nakliyat çalışmalarından memnuniyet elde etmektedir.