Kurumsal Nakliyat

Kurumsal Nakliyat
Kurumsal Nakliyat

Kurumsal nakliyat genel anlamı ile kamu ya da özel kurumların bir alandan diğer bir alana taşınmasına verilen addır. Kurumsal nakliyat, evden eve ya da parça taşımacılığı gibi faaliyetlerden başka yöntemler kullanılarak taşımacılık faaliyetlerinin fazlalığına göre belirlenen denetmen ya da denetmen heyeti kontrolünde uygulanan bir işlemdir. Bu konuda nakliyesi yapılacak olan organizasyona ait olan ve kötü niyetli olan üçüncü kişilerin eline geçmemesi gereken bilgilerin güvenliği son derece önemli olan bir konudur. Bundan dolayı da bu anlamda denetmen ya da denetmen heyetine kurumsal nakliyat faaliyetleri sırasında büyük sorumluluklar düşmektedir.

Kurumsal Nakliyat – Kurumsal Ofis ve Büro Taşıma

Özellikle de daha çok banka, sağlık, hukuk, eğitim gibi alanlar, kamu yerleşkesine paralel bir duruş segilemelerinden dolayı belirli zamanlarda kurumsal nakliyat hizmetine gereksinim duyabilmektedirler. Bundan dolayı da devreye kurumsal taşımacılık ihtiyacı doğduğunda nakliyat sektörü tarafından karşılanmaktadır. Nakliyat işlemi uygulanmadan evvel mutlaka taşınacak olan eşyanın miktarı ile ilgili analizler tarafımızdan yapılmakta ve de müşterimiz teklifi kabul ettikten sonra sizler hangi tarihte taşımacılık işlemlerinin uygulanmasını isterseniz, o tarihte uygulanmaktadır. Şirkette yer alan dosya ve kırtasiye gibi eşyaların dilendiği takdirde, şirket personeli kolileyebilir, ancak bu istenmezse de kendi firmamızda yer alan ekip arkadaşlarımız tarafından kolilenip ambalajlanmaktadır.

Yine taşınacak olan kurum ya da şirketlerde yer alanı diğer dolap ve mobilyaların yerinden çıkarılarak, paketlenmesi çalışanlarımız tarafından uygulanacaktır. Şirkette bulunan önemli, değerli olan bilgisayar gibi eşyalara da gereken özen gösterilecektir. Firmamız kurumsal nakliyat kimlik olarak edindiği deneyimi, diğer kurumsal olan müşterilerinin nakliye işlemlerinde de entegre etmektedir. Bundan dolayı eşyalarınızın taşınması işlemlerini bizlere bırakarak gönül rahatlığı ile durabilirsiniz. İşimize gösterdiğimiz titizlik ve özen sayesinde hiçbir eşyanıza zarar gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Kurumsal bir yapı kimliğini taşımakta olan firmamız taşıma işlemlerini belli bir plan ve program dahilinde gerçekleştirmektedir. Eşyalarınızın kendi alanında analiz edilmesi ile başlayan işlem, nakliye işleminizin sonuna kadar devam etmektedir. Eğer sizler de yüksek kalitede ve de ekonomik fiyat aralıklarında bir hizmet almak isterseniz bizlerle irtibat haline geçmeniz yeterli olacaktır.